Natalia Lub zerka na Ciebie z prośbą o wypełnienie ankiety

Czytelniczko, chcę Cię poznać

Droga Czytelniczko, Drogi Czytelniku!

Chcę pisać posty dla konkretnych osób, z myślą o Tobie. Żeby to zrobić chcę Cię lepiej poznać. Dowiedzieć się co lubisz jeść i jak wypoczywasz. Wypełnij proszę ankietę – https://forms.gle/ap1khwHxazji49CW6.

Jest tam trochę pytań zamkniętych, trochę otwartych. Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz odpowiedzieć na wszystkie. Można wracać do nich nawet po wysłaniu ankiety.

Ankieta nie będzie wykorzystana w żaden inny sposób poza tym, że dowiem się dla kogo piszę. I będę dopasowywać kolejne teksty pod Was, bo przecież czym jest blog, bez czytelników i komentatorów.

Link do ankiety jest tutaj – https://forms.gle/ap1khwHxazji49CW6 Będzie aktywny do 30 kwietnia. Ale nie zwlekaj! Im szybciej wypełnisz, tym większe szanse, że kolejny tekst na blogu będzie dla Ciebie!

Pozdrawiam

Natalia Lub

Natalia Lub o wolności w rodzicielstwie

Autor

Natalia

Cześć! Jestem Natalią i jestem też "lub". Splatam swe życie z różnych funkcji - teraz na czele jest bycie żoną i mamą, a zaraz potem wirtualną asystentką i właścicielką dwóch kotek. Pisaniem porządkuję, to co wiem, tropię związki, przyczyny i skutki.